BalkanHome

4-Storey Villa for Sale in Neighborhood No. 5, Durrës! 2 minutes from center

750 000 €932 €/m²
Çmimi fillestar: 750 000 €

Lagja Lule, Durrës, Shqipëria

Shtëpi për shitje

Sipërfaqja805 m²
Sipërfaqja e tokës140 m²
Statusi i certifikatësKa certifikatë
Numri i dhomave10+
Lloji i ndërtimitMe rresht
Numri i kateve të ndërtesës9
GjendjaGati
TreguPrimar
Viti i ndërtimit2010

Përshkrimi

A four-storey villa is offered for sale in Neighborhood No. 5, Durrës, priced at €750,000.
  • Land area: 140 m²
    • Total building area: 805 m²
    • 4 floors (0–4)
    • 12 bedrooms
    • 6 bathrooms
    • Suitable for investment or family use
For more information, please feel free to contact us!

Njoftuesi

Lloji i njoftuesitAgjent
KompaniaCentury21
Personi i kontaktitXhulio Alikaj
Email••••••••••••••••••
Telefoni •••••••••••••••••
GjuhëtShqip, Anglisht, Italisht
ID: 336 Raporto

Pyet për këtë njoftim

Të dhënat tuaja do t'i kalohen njoftuesit që ai të mund t'i përgjigjet kërkesës suaj.