BalkanHome

Shitet, Penthouse, Qesarak, Tirane

€300,000€1,154/sq m
Original price: €300,000

QESARAK, Dajt, Albania

Apartment for sale

Area260 sq m
Number of rooms3
Floor5

Description

Disponojmë Penthouse për shitje, Qesarak Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe e apartamentit : 260m2 • Sipërfaqe verande : 80m2 • Kati i 5 Organizimi : • Ambient ndenje • Ambient gatimi • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • Verande Cilësime të tjera: • Totalisht i investuar • Ambjent per kinema • Ambjent per zgare (barbeque) • Palester (Gym) • Sistem audio • Sistem ngrohje/ftohje me kondicioner ne cdo ambjent • Brenda komplet i shtrruar me parket lisi. • Uje 24h (me depozite personale vetem per apartamentin) • Pamje panormaike nga e gjithe Tirana • Me dokumentacion te rregullt hipotekor. • Apartamenti shitet i mobiluar Për ta vizituar na kontaktoni

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAlbjon Heqimaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9958 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.