Shitet, Apartament 2+1+2, Hora Verikale, Rruga Muhamet Gjollesha.
€371,800€2,600/sq m
Original price: €371,800
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Apartment for sale
Area143 sq m
Number of rooms3
Floor10+
ConditionUnder construction
MarketPrimary
Description
Disponojmë Apartament 2+1+2 për shitje, Rruga Muhamet Gjollesha, pranë 21 Dhjetorit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 143 m2 • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 112 m2 • Kati 26 Organizimi: • Ambient ndenje dhe gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualet • 2 Ballkone Cilësime të tjera: • Shitet bosh • Pallat me ashensor • Në proces ndërtimi • Cilësi e lartë punimesh dhe ndërtimi • Kubaturë e rregullt • Orientim: Jug Për më shumë informacione na kontaktoni!
Advertiser
Advertiser typeAgent
Contact personKlevi Collari
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9934 Report