BalkanHome

Apartment 1+1 for sale in Mali i Robit, Golem

€93,500€1,484/sq m
Original price: €93,500

Mali i Robit, Golem, Albania

Apartment for sale

Area63 sq m
Number of rooms2
Floor3
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Air conditioning

Equipment

Furniture

Description

Shitet Apartament 1+1 Mali i Robit, Golem Informacion rreth Apartamentit: • Kati i 3-të • Sipërfaqja Neto: 57.6 m² • Sipërfaqja Bruto: 63 m² Planimetria e Brendshme: • Dhoma e Ndenjes • Kuzhina • 1 Dhoma Gjumi • 1 Banjo • 1 Ballkone Karakteristika të Tjera: • I Mobiluar • Me kondicioner • Pa ashensor • Vëllim i Rregullt • Zonë e Qetë dhe Miqësore për Familje Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personEdi Huqi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9717 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.