BalkanHome

Shitet, Ambient Biznesi, Rezidenca Future Home,Unaza e Re, Tirane.

€1,110,000€3,000/sq m
Original price: €1,110,000

Teodor keko, Tirana, Albania

Commercial unit for sale

Area370 sq m
Premises locationResidential building
Floor1
MarketPrimary
ConditionUnder construction

Purpose

Service

Description

Disponojme ambjent biznesi per shitje,Rezidenca Future Home,Unaza e Re, Tirane. . Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja bruto: 370 m2. • Kati 1 • Ndërtim i ri. • Organizimi: • 4 dhoma • 2 ballkone • 4 tualete Cilësime të tjera: • Bosh • E përshtatshme për biznese të ndryshme. • Rezidenca eshte ndertim i vitit 2022 • Kondicioner Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAnisa Hysenbelliu
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9576 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.