BalkanHome

For sale, Apartment 3+1+2, A.F.A Tower, Tirana.

€545,414€3,099/sq m
Original price: €545,414

A.F.A Tower Pazari i Ri, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area176 sq m
Number of rooms4
Floor10+
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Shitet, Apartament 3+1+2, A.F.A Tower, Tiranë. Apartamenti ndodhet në Pazarin e Ri. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 175.94 m2. • Sipërfaqja neto: 140.25 m2. • Kati 10. • Ndërtim i ri (fazë grope). Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 3 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • 2 Ballkone. Cilësime të tjera: • Mundësi pagese me këste. • Orientim Veri-Perëndim. • Pamje panoramike. • Ndërtim premium. • Hapësira të mirë organizuara. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personBlerina Bakalli
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9435 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.