BalkanHome

Shitet, Vile 3 kateshe, Plepa Durres

€300,000€980/sq m
Original price: €300,000

Plepa, Durres, Durrës, Albania

House for sale

Area306 sq m
Number of rooms9
Building typeDetached
Number of floors in the building3
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Furnished

Description

Disponojme Vile 3 kat per shitje, Plepa Durres Informacion mbi vilen: Siperfaqe e brendshme: 108m2 Siperfaqe trualli: 306m2 Organizimi: 3 Kate 8 Dhoma gjumi 6 Tualete Ambient ndenjeje Ambient gatimi Ballkone Oborr Cilesime te tjera: E mobiluar Punime Cilesore Zone e preferuar per banim, ose investim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
CompanyFuture Home
Email••••••••••••••••••
ID: 9425 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.