BalkanHome

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi i Kavajes

€85,000€1,308/sq m
Original price: €85,000

Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania

Apartment for sale

Area65 sq m
Number of rooms2
Floor6
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojme Apartament per shitje Shkembi i Kavajes Informacion mbi pronen: • Kati i 6 • Sipërfaqe Bruto : 65 m2 Organizimi : • Ambjenti ndenjes • 1 Dhome Gjumi • 1 Tualet Cilësime të tjera: • Ashensor • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e preferuar per banim dhe investim. • Mundësi e shkëlqyer investimi/banimi. • Cilesi e larte ndertimi. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personEdi Huqi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 9008 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.