BalkanHome

Apartment 1+1 for sale, Neighborhood 18, Durres

€90,000€1,579/sq m
Original price: €90,000

Stadiumi, Durrës, Albania

Apartment for sale

Area57 sq m
Number of rooms2
Floor5
ConditionReady
MarketSecondary

Equipment

Furniture

Description

Disponojme Apartament 1+1 per shitje, Durres Lagjia 18 Informacion mbi apartamentin: * Siperfaqe neto: 57 m2. * Kati 5 * Pallat egzistues. Organizimi : * Salloni i ndenjes dhe ambient gatimi. * 1 Dhome gjumi. * 1 Tualet. * Ballkon. Detaje te tjera: *Pa ashensor. * Zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim dhe investim Per me shume informacion na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personErinda Teodori
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8874 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.