BalkanHome

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit, Tirane.

€122,600€2,043/sq m
Original price: €122,600

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area60 sq m
Number of rooms2
Floor5
ConditionReady
MarketSecondary

Equipment

Furniture

Description

Disponojme per Shitje, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja 60 m2. • Kati 5 . Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Kuzhine. • 1 Dhome gjumi. • 1 Tualet •1 Ballkon Cilësime të tjera: • E mobiluar. • Kubaturë e rregullt. • Ka prane te gjitha facilitetet e mundshme. • Mundesi shume e mire per banim dhe investim. Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. Për një vizitë në pronë na kontaktoni! *Cmimi ne leke: 11.800.000 Leke

Advertiser

Advertiser typeAgent
CompanyFuture Home
Email••••••••••••••••••
ID: 8826 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.