BalkanHome

Shitet, Apartament 2+1, Casa Italia, Tirana Entry 3

€123,000€1,447/sq m
Original price: €123,000

Casa Italia, Kashar, Albania

Apartment for sale

Area85 sq m
Number of rooms3
Floor3
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Apartamenti ndodhet në Kompleksin Tirana Entry 3, përball Casa Italia. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqa e apartamentit(Bruto): 85 m² • Sipërfaqa e apartamentit(Neto): 70.8 m² • Kati 3 (Banim) Organizimi: • Ambient ndenje dhe gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Bosh • Pallat me ashensor • Në fazë tulle • Cilësi e lartë punimesh dhe ndërtimi • Kubaturë e rregullt • Orientim: Perëndim • Fasadë e ventiluar Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personKlevi Collari
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8663 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.