BalkanHome

Shitet,Apartament 2+1, North Residence, Paskuqan

€114,770€1,148/sq m
Original price: €114,770

Paskuqan, Kamez, Albania

Apartment for sale

Area100 sq m
Number of rooms3
FloorGround floor
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Disponojmë apartamet 2+1 për shitje në North Residence, Paskuqan Informacion mbi pronën : * Sipërfaqe bruto: 99.8m2 * Sipërfaqe neto: 84.2m2 * Kati: Përdhe * Orientim: Veri-Perëndim Organizimi: * 1 Ambient ndenje & gatimi * 2 Dhoma gjumi * 1 Tualet * 1 Ballkon * Ashensor Cilësime: * Sistem Kapot * Sistem Akustik * Sistem Hidroizolues * ⁠Sistem Multistrad * ⁠Sistem Multisplit * ⁠Muret me (lesh guri) * Vetrata dopio xham (Argon) * Hidrosanitaret Incaso Pagesë me 5 këste cmimi 1150 euro/m2 Mundësi kreditimi ! Për një vizitë në pronë na kontaktoni !

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personShpetim Denaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8610 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.