BalkanHome

For sale, 2+1 Apartment, Kamëz

€88,000€800/sq m
Original price: €88,000

Kamez, Kamez, Albania

Apartment for sale

Area110 sq m
Number of rooms3
Floor4
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Shitet, Apartament 2+1, Kamëz. Apartamenti ndodhet pranë Bashkise Kamez Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 110.04 m2. • Sipërfaqja neto: 93.7 m2. • Kati 4 • Ndërtim i ri. Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • Tualet •2 Ballkone Cilësime të tjera: • Buzë rruge. • Punime shumë cilësore. • Post parkimi opsional Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personFerit Zerja
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8494 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.