BalkanHome

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

€299,000€3,147/sq m
Original price: €299,000

RRUGA E ELBASANIT, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area95 sq m
Number of rooms3
Floor5
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë. Apartamenti ndodhet pranë Degës së Thesarit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja bruto: 95 m2. • Sipërfaqja neto: 87.73 m2. • Kati 5 banim (kati 6 nga toka). • Ndërtim i ri me ashensor.. Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi i vecuar. • 2 Dhoma gjumi. • Tualet. • Ballkon. Cilësime të tjera: • Jepet i mobiluar plotësisht. • Lokacion perfekt. • Mundësi e mirë banimi dhe investimi. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Çmimi është në lekë. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personLiridon Braha
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8246 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.