BalkanHome

Shiten, 2 Studio Apartments, Him Kolli Street, Myslym Shyri

€210,000€3,443/sq m
Original price: €210,000

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area61 sq m
Number of rooms2
Floor9

Description

Disponojmë 2 Studio Apartament-e, Rruga Him Kolli, Myslym Shyri Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe totale neto: 61 m2 • Kati 9 Organizimi : • Studio Apartament 1 organizohet nga ambient ndenje dhe fjetje, 1 tualet, ballkon • Studio Apartament 2 organizohet nga ambient ndenje dhe fjetje, 1 tualet Cilesime te tjera: • Ndërtim i ri • Totalisht të investuara • Totalisht të mobiluara • Sistem Kondicionimi • Spote Ndricimi • Me Ashensor • Dokumentacion i rregullt hipotekor • Opsione ideale për Airbnb, në një nga lokacionet më të kërkuara të Tiranës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personElvis Pellumbi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8186 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.