BalkanHome

Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2

€170,000€1,771/sq m
Original price: €170,000

KODRA E DIELLIT, Farkë, Albania

Apartment for sale

Area96 sq m
Number of rooms2
Floor2
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponohet për shitje apartament 1+1, i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara dhe elitare të Tiranës, Rezidenca Kodra e Diellit 2, e njohur për qetësinë, sigurinë dhe standardin e lartë të jetesës. Informacion mbi apartamentin: • Tipologji: 1+1 • Sipërfaqe totale: 96 m² • Kati: 2 banim • I mobiluar Organizimi i brendshëm: • Ambient ndenjeje + kuzhinë • 1 dhomë gjumi e bollshme • 1 tualet Cilësime të tjera: • Organizim funksional dhe kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës • Mobilim cilësor dhe ambiente komode • Rezidencë me siguri dhe administrim të mirë • Ideale si për banim ashtu edhe për investim afatgjatë Cmimi do konvertohet ne leke Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAlvi Yzeiraj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 8029 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.