BalkanHome

For sale, 2+1 Apartment, Rrota e Kuqe Beach, Durrës

€155,000€1,615/sq m
Original price: €155,000

Prane Koral , Plazh - Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

Apartment for sale

Area96 sq m
Number of rooms3
Floor6
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojme Apartament 2+1, Rrota e Kuqe, Durrës. Informacione mbi apartamentin : • Sipërfaqje e apartamentit (neto): 84.4m2 • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96m2 • Kati i 6 Organzimi : • Ambient ndenje • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon Cilesime te tjera • I mobiluar • Me ashensor • Pamje Deti • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor • Zonë e përshtatshme për banim dhe investim. Për më tepër informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAndiola Zogu
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7886 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.