BalkanHome

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje, Plazh, Durrés iliria

€145,000€1,261/sq m
Original price: €145,000

PLAZH ILIRIA, Durrës, Albania

Apartment for sale

Area115 sq m
Number of rooms3
Floor5
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje, Plazh, Durrés iliria Apartamenti ndodhet te rruga e plazhit, me akses me rrugën kryesore. Informacion mbi apartamentin: * Sipërfaqe bruto: 115 m2 * Siperfaqe neto: 105 m2 * Kati 4 banim Organizimi : * Salloni i ndenjes dhe ambient gatimi * 2 Dhoma gjumi * 1 Tualet * Verande Detaje të tjera: * Pallat i miradministruar * Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor * Zonë e aksesueshme dhe e preferuar për banim dhe investim Për më shumë informacion na Kontaktoni

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personRina Aliaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7869 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.