BalkanHome

Shitet, Garsoniere, Lura 3, Gjiri i Lalzit.

€105,000€3,000/sq m
Original price: €105,000

Lura 3, Gjiri i Lalëzit., Durrës, Albania

Apartment for sale

Area35 sq m
Number of rooms1
FloorGround floor
ConditionReady
MarketSecondary

Equipment

Furniture

Description

Disponojmë për shitje garsoniere, Lura 3, Gjiri i Lalzit. Informacione rreth prones : •Siperfaqe bruto: 35 m² Organizimi : • Ambjent ndenje +gatimi +fjetje • Tualet. Cilësime të tjera: •Çmim i negociushëm •Vetëm 200 metra larg plazhit – 2 minuta më këmbë! •Mobilje të detajuara dhe cilësore – gjithçka është investuar së fundmi •Gati për të hyrë ose për t'u listuar në Rezervim/Airbnb menjëherë •Zonë shumë e qetë dhe e preferuar për pushime. •Në dispozicion edhe njësi të tjera të njëjta në të njëjtin objekt. Për një vizitë në pronë, na kontaktoni.

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personVirtyt Barbullushi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7813 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.