BalkanHome

Shitet, Vilë, Montclair Residence,Tiranë.

€860,000€2,507/sq m
Original price: €860,000

Mjull Bathore, Montclair, Farkë, Albania

House for sale

Area343 sq m
Plot size391 sq m
Number of rooms4
Building typeDetached
Number of floors in the building3
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Garage / parking space
Terrace
Furnished

Description

Shitet, Vilë, Montclair Residence,Tiranë, Mjull-Bathore. Informacion mbi vilen: • Sipërfaqja ndërtimit: 343m2. • Sipërfaqja parceles: 391 m2. • ⁠Strukture 3 katëshe • Fazë Tulle Kati Përdhe • Hyrje • Korridor & Shkalle • Tualet • Ambient Gatimi • Ambient Ndenjie& Ngrenie • Verande e mbuluar • Poste Parkimi • Kopsht Kati i Parë • Korridor & Shkalle • Dhome matrimoniale • Garderobe • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Kati Nëntokë • Korridor & Shkalle • Ambient Sherbimi • 2 Tualete • Palester/Salle Hobi • Ambient Teknik • Lavanderi Cilësime të tjera: • ⁠Parkim i përfshirë. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personRiveron Liçaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7739 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.