BalkanHome

Shitet, Apartament 3+1+2, Kodra e Diellit

€250,000€2,083/sq m
Original price: €250,000

Kodra e Diellit, Farkë, Albania

Apartment for sale

Area120 sq m
Number of rooms4
Floor4
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Apartament 3+1+2 në shitje – Kodra e Diellit , Rruga Bill Klinton Informacion mbi pronen: • Sipërfaqe neto: 103.89 m² • Sipërfaqe bruto: 120 m² • Sipërfaqe verande: 30 m² • Kati 4 Organizimi: • Ambjent ndenje dhe gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • 1 Verande Cilesime: • Pallat me ashensor • Panele Diellor • Sistem Chiller • Dokumentacion i rregullt hipotekor Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personEdison Jazi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7607 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.