BalkanHome

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re

€85,000€1,349/sq m
Original price: €85,000

Unaza e Re, Kashar, Albania

Apartment for sale

Area63 sq m
Number of rooms2
Floor1
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Ofrohet për shitje apartament 1+1 në një nga rezidencat më të reja në zonën e Astirit, tek River Park Residence. Detaje të pronës: Tipologjia: 1+1 Sipërfaqe totale: 63 m² Kati 5 Faza e ndërtimit: Fazë fillestare Vendndodhja: Astir, River Park Residence Apartamenti ndodhet në një kompleks modern rezidencial në zhvillim, që ofron standarde të larta ndërtimi dhe organizim funksional të hapësirave. Ideale si për banim ashtu edhe për investim. 📞 Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni.

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personPellumb Stoli
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7439 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.