BalkanHome

Shitet, Vilë 3-katëshe+ Truall, Rrotull, Gjiri i Lalzit.

€450,000€3,020/sq m
Original price: €450,000

Rrotull, Gjiri i Lalzit., Ishëm - Durrës, Albania

House for sale

Area149 sq m
Plot size1340 sq m
Number of rooms6
Building typeDetached
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Garage / parking space
Furnished

Description

Informacion mbi pronën : Sipërfaqja totale e tokës : 1340m² Sipërfaqja e ndërtesës : 149m² Cilesime te tjera: • Mundesi shume e mire investimi • Zone e aksesueshme • Ajer i paster • Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore • Vende parkimi • Oborr • Zone teper e qete. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personMikloand Meta
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7401 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.