BalkanHome

Shitet,Apartament 1+1+Verande, Rruga e Thesarit, Fresk

€95,000€1,250/sq m
Original price: €95,000

Rruga e Thesarit, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area76 sq m
Number of rooms2
Floor6
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojme ne shitje apartament 1+1+Verande ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Thesarit Informacione mbi apartamentin: • Kati 6 • Sipërfaqe bruto: 76 m² • Siperfaqe neto : 63.4 m² • Siperfaqe Verande: 39 m² • Orientim: Lindje Organizimi: • Sallon ndenje • Ambienti i gatimit. • Dhome gjumi. • Tualet • Verande. Cilesime te tjera: • Pjeserisht i mobiluar • Me ashensor • Me dokumentacion te rregullt • Cmimi do te konvertohet ne leke (ALL) Për ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personGenti Polisi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7385 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.