BalkanHome

Shitet, Apartament 2+1 , 21 Dhjetori

€215,000€2,067/sq m
Original price: €215,000

Rruga Naim Frasheri, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area104 sq m
Number of rooms3
Floor2

Description

Disponojmë për shitje apartament 2+1 tek 21 Dhjetori Informacion mbi apartamentin: Sipërfaqja e apartamentit (neto) : 104 m² Kati: 4 (jo i fundit) Ndërtim ekzistues Organizimi: Ambient ndenje Guzhinë e veçuar 2 Dhoma gjumi 1 Tualet (me dritare) Ballkon Cilësime të tjera: I mobiluar Me parket Orientim Lindje 2 kondicionerë Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personKejsi Suli
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7290 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.