BalkanHome

Shitje, Apartament 2+1, Kamez

€105,000€1,180/sq m
Original price: €105,000

Kamez, Kamez, Albania

Apartment for sale

Area89 sq m
Number of rooms3
Floor1
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Apartamenti ndodhet pranë Bashkisë Kamëz Informacion mbi apartamentin: * Sipërfaqja e apartamentit bruto: 89m2. * Sipërfaqja e apartamentit neto: 80m2. * Kati 1 * Ndërtim i ri. Organizimi: * Ambient ndenje. * Ambient gatimi. * 2 Dhoma gjumi. * Tualet. Cilësime të tjera: * Buzë rruge. * Punime shumë cilësore. * Facilitete të ndryshme si: parkim, hapësira të gjelbëruara, ambiente pushimi dhe tregtare. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personErnest Merlika
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7231 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.