BalkanHome

For sale, Villa located in the Xhafzotaj area, Durres

€150,000€462/sq m
Original price: €150,000

xhafzotaj, Xhafzotaj, Albania

House for sale

Area325 sq m
Plot size1500 sq m
Number of rooms4
Building typeDetached
Number of floors in the building2
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Garage / parking space
Pool
Furnished

Description

Disponojm per shitje ,Vila ndodhet në zonën e Xhafzotaj,Durres Informacion mbi pronen : - Sipërfaqja totale:1500 3m2 - Sipërfaqja e ndërtesës: 325m2 Organizimi: - Strukturë 2-katëshe. - 5 Dhoma - 2 Banjo -1 Lavanderi -Kati 1 magazine Ambiente të tjera: - Punime cilësore dhe bashkëkohore. - Me dokumentacion të rregullt hipotekor - Hapësirë ​​oborri e përshtatshme për parkim, pishinë, kënd lojërash - Pozicion i aksesueshëm nga plazhi dhe autostrada kryesore. Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personRina Aliaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7216 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.