BalkanHome

For sale, Apartment 2+1+2, Vollga, Durrës

€275,000€2,292/sq m
Original price: €275,000

VOLLGA,DURRES, Durrës, Albania

Apartment for sale

Area120 sq m
Number of rooms3
Floor8
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojme Apartament 2+1+2+3 Ballkone ne zonen e Vollgës. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 • Sipërfaqe Neto: 112.4m² • Sipërfaqe Bruto: 120m² Organizimi: • Salloni i ndenjes. • Ambjenti i Gatimit. • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 3 Ballkone Cilësime të tjera: • Me ashensor. • Pamje Deti • Pallat i mirëadministruar me 2 ashensorë. • I mobiluar. • Kubaturë e rregullt. • Zona ideale per banim dhe investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAdministrata Future Home Invest
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 7080 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.