BalkanHome

For sale, Apartment 1+1, Shefqet Kuka Street, Fresk

€87,000€1,450/sq m
Original price: €87,000

Rruga Shefqet Kuka, Dajt, Albania

Apartment for sale

Area60 sq m
Number of rooms2
Floor4
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Disponojme per shitje, apartament 1+1, Rruga "Shefqet Kuka" ne zonen e Freskut. Informacione mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqe (bruto) : 60 m² • Sipërfaqe (neto) : 52.9 m² • Orientim: Lindje • Me ashensor Organizimi: • Sallon ndenje • Ambienti i gatimit • Dhome gjumi. • Tualet Cilesime te tjera: • Shitet I pa mobiluar • Totalisht i investuar • Me dokumentacion te rregullt hipotekor • Cmimi do te konvertohet ne Leke (ALL) Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personGenti Polisi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 6604 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.