BalkanHome

Shitet, Duplex 3+1+2, Piccadilly Rezidence, TEG, Tiranë.

€475,000€2,461/sq m
Original price: €475,000

TEG, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area193 sq m
Number of rooms4
Floor1
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Description

Shitet, Duplex 3+1+2, Piccadilly Rezidence, TEG, Tiranë. Piccadilly Rezidencë është një koncept vizionar banimi është i përbërë nga Apartamente Moderne, Vileta dhe Duplekse. I pozicionuar në një zonë elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 5 minuta nga qendra e Tiranës. *Kosto 0 për energjinë elektrike nga panelet diellore. *Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës. *Siguri 24 orë: Garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. *Hapësira të gjelbërta: Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë gati të gjithë perimetrin e kompleksit. *Parkim i dedikuar: Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. Kompleksi eshte ne fazë përfundimtare. Informacion mbi duplexin: • Siperfaqe Totale 193.1M2 • Siperfaqe Oborri 94.9 m2 Organizimi i duplexit: Kati Perdhe : • Ambjent ndenje • Ambjent gatimi • Dhome Gjumi • 1 Tualet • ⁠Verande Kati 1 : • 2 Dhoma gjumi • Tualet Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personTaulant Hallaci
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 6598 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.