BalkanHome

Shitet, Apartament 3+1, Selite, Tirane

€169,000€1,225/sq m
Original price: €169,000

Selite, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area138 sq m
Number of rooms4
Floor1
ConditionReady
MarketSecondary

Equipment

Furniture

Description

Disponojme per shitje, apartament 3+1, Selite Apartamenti ndodhet prane Universitetit "Barleti" Informacione mbi apartamentin: • Kati 1 i nje vile 4 - kateshe • Sipërfaqe neto : 138 m² • Orientim: Jug-Perendim Organizimi: • Sallon ndenje • Ambienti i gatimit • 3 Dhoma gjumi. • Tualet Cilesime te tjera: • Totalisht i mobiluar • Oborr i shfrytezueshem • Me dokumentacion te rregullt hipotekor. • Cmimi do te konvertohet ne Leke (ALL). Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personGenti Polisi
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 6429 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.