BalkanHome

LAKE FARKE, INDIVIDUAL VILLA FOR SALE WITH SWIMMING POOL

€830,000€2,117/sq m
Original price: €830,000

Tirana, Albania

House for sale

Area392 sq m
Plot size514 sq m
Certificate StatusIn Certification Process
Number of rooms5
Building typeDetached
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Pool
Furnished

Description

Vilë individuale në Farkë – pjesë e një kompleksi ekskluziv me vetëm 8 vila! Ofrohet për shitje kjo vilë unike me sipërfaqe totale prej 392.2 m², e ndërtuar në një truall prej 514.4 m², me pishinë private, pamje nga Dajti dhe liqeni i Farkës, dhe të gjitha komoditetet që kërkohen për një jetë moderne e të qetë. ✨ Karakteristikat kryesore: • 4 dhoma gjumi • 5 tualete • 2 ballkone • Sallon, kuzhinë, garazh • Pishinë, palestër, lavanderi, oxhak • Sip. Podrum: 138.8 m² • Sip. Kati përdhe: 121.6 m² • Sip. Kati i parë: 131.8 m² • Sip. totale ndërtimi: 392.2 m² Per nje vizite ne prone, me kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personIrdi Dushku
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 4390 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.