BalkanHome

APARTMENT BUILDING 1+1 WITH PANORAMIC VIEW AT FLAMUR SQUARE!

€135,000€1,311/sq m
Original price: €135,000

Vlorë, Albania

Apartment for sale

Area103 sq m
Certificate StatusHas Certificate
Number of rooms2
Floor7
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e 7-të të një ndërtese 11-katësh në nje prej vendeve me historike te Shqiperise tek Sheshi i Flamurit , dhe ofrohet për shitje me një çmim prej 130000€. • Sipërfaqe neto: 84.04 m² • Sipërfaqe bruto: 102.98 m² • Ndodhet në katin e 7-të të një ndërtese me ashesor • Përbëhet nga 1 dhomë ndenjeje, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet • Apartamenti ka nje planimetri te rregullt qe mund ta pershtasesh dhe ne 2+1 • Me hipoteke • I përshtatshëm për banim familjar ose investim • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personElsato Demaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 3627 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.