BalkanHome

1+1 Apartment For Sale in Shkëmbi i Kavajës, Durrës

€158,400€1,650/sq m
Original price: €158,400

Durrës, Albania

Apartment for sale

Area96 sq m
Certificate StatusHas Certificate
Number of rooms2
Floor4
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Elevator

Description

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e 4-të të një ndërtese me 26 kate në zonën Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dhe është i disponueshëm për shitje. • Sipërfaqe neto: 96 m² • Sipërfaqe bruto: 96 m² • 1 dhomë gjumi • 1 banjo • Ndërtim i vitit 2010 • Pamje nga deti • Pranë plazhit dhe zonave të gjelbra • I përshtatshëm për banim familjar ose investim • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personEgzon Brasha
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 3593 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.