APARTAMENT 6+2 NË SHITJE Rruga Aleksander Goga, Durrës
€260,000€1,444/sq m
Original price: €260,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
Apartment for sale
Area180 sq m
Certificate StatusHas Certificate
Number of rooms6
Floor5
Building typeApartment building
ConditionNeeds renovation / finishing
MarketPrimary
MaterialConcrete
OwnershipFreehold
Available from2026-04-17
Description
Rr. Aleksandër Goga, Durrës
Kati: 5 nga 5 (ndërtesë pesëkatëshe)
Sipërfaqe:
• Neto: 172.6 m²
• Bruto: 180 m²
Organizimi i brendshëm:
• 1 sallon (sogiorno)
• 6 dhoma gjumi
• 2 banjo
• 2 ballkone
• Tarracë private
Avantazhet:
• Hapësirë shumë e madhe
• I përshtatshëm për familje të mëdha
• I përshtatshëm për investim
• Ndriçim dhe hapësirë e mirë
Lokacion i kërkuar në Durrës
Prona ofron komoditet, hapësirë dhe potencial të lartë investimi.
Kati: 5 nga 5 (ndërtesë pesëkatëshe)
Sipërfaqe:
• Neto: 172.6 m²
• Bruto: 180 m²
Organizimi i brendshëm:
• 1 sallon (sogiorno)
• 6 dhoma gjumi
• 2 banjo
• 2 ballkone
Advertiser typeAgent
CompanyCentury 21 Eon
Contact personLeandro Osmani
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
LanguagesAlbanian, English, Italian
ID: 327 Report