BalkanHome

Apartament 3+1+2 për Shitje në Fresk !

€229,000€1,497/sq m
Original price: €229,000

Tirana, Albania

Apartment for sale

Area153 sq m
Certificate StatusHas Certificate
Number of rooms4
Floor4
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Shitet apartament i tipologjisë 3+1+2 në zonën e Freskut, i investuar deri në detaje dhe i mobiluar me cilësi. Ndodhet në katin e 4 të një ndërtimi buzë rrugës kryesore, në një zonë të qetë dhe me akses të mirë. Informacion mbi Apartamentin: * Tipologjia: 3+1+2 * Kati 4 * 4 apartamente në kat * Sipërfaqe Bruto: 153 m² * Sipërfaqe Neto: 137 m² * Kubaturë e rregullt * Orientim: Lindje – Jug – Perëndim * Me hipotekë Organizimi: * Korridor shpërndarës * Sallon i madh me ambient gatimi inkaso * 3 dhoma gjumi * 2 tualete inkaso (njëra me dritare) * Ballkon nga dhoma matrimoniale Detaje të tjera: * I investuar me arkitekt * Mobilim modern dhe cilësor * Kuzhinë inkaso * Tualete inkaso * SMART TV * Dritare dopio xham * Panele diellore * Sistem chiller për ngrohje dhe ftohje Apartamenti ofron hapësirë, komoditet dhe orientim shumë të mirë, duke e bërë një zgjedhje ideale për banim familjar. Çmimi: 229,000 € 📞 Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personBrisild Qama
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 3206 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.