BalkanHome

Apartament 1+1 Për Shitje në Kodra e Diellit Residence, Tiranë – 128,699€ | 74 m²

€128,699€1,739/sq m
Original price: €128,699

Tirana, Albania

Apartment for sale

Area74 sq m
Certificate StatusIn Certification Process
Number of rooms2
Floor3
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Description

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e tretë të një ndërtese 7-katëshe në zonën e preferuar të Kodra e Diellit Residence në Tiranë dhe është në shitje me çmimin 128,699€. • Sipërfaqe neto 62 m² • Sipërfaqe bruto 74 m² • Ndodhet në katin e 3-të • Ndërtesa përfundon në vitin 2026 • Procesi i hipotekimit është në fazën e certifikimit • I përshtatshëm për banim ose investim • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personShegi Hoxha
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 2007 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.