BalkanHome

Shitet, Njësi e Adoptuar në Apartament 1+1, Rruga e Bogdanëve, Tiranë.

€250,000€3,049/sq m
Original price: €250,000

Rruga e Bogdaneve, Tirana, Albania

Apartment for sale

Area82 sq m
Number of rooms2
Floor1
ConditionReady
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Disponojme njësi të adoptuar në apartament 1+1 për shitje tek Rruga e Bogdanëve, Tiranë. Informacion mbi pronën: • Kati 1 • Sipërfaqe e apartamentit: 82m2. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizimi: • Sallon ndenje • Ambient Gatimi • 1 Dhome Gjumi. • 1 Tualete • 1 Ballkon. Cilësime të tjera: • E Mobiluar • Mundesi shume e mirë banimi dhe investimi. • Orientimi: Jug •Prona është njësi e adaptuar në apartament banimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personValbona Dullaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 11202 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.