BalkanHome

For sale, Duplex 3+1+2+Yard, Resort "Marea" Qerret, Kavaje

€550,000€2,331/sq m
Original price: €550,000

Qerret, Kavaje, Golem, Albania

Apartment for sale

Area236 sq m
Number of rooms4
Floor2
ConditionReady
MarketSecondary

Equipment

Furniture

Description

Disponojme Duplex 3+1+2+ Oborr per shitje, Resort "Marea" , Qerret, Kavaje. • Siperfaqja totale: 236 m2 • Kati 0&1 •Sipërfaqe per kat: 86.50 m2 Organizimi : Kati i 0 • Ambient ndenje • Ambjent gatimi • 1 Tualet. • Verande Kati i 1 • 3 Dhome gjumi. • 1 Tualeti. • Ballkon • Cilesime të tjera: • Totalisht i investuar dhe mobiluar • Kubaturë e rregullt • Ndricim natyral në të gjithë apartamentin. Për ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personEgrida Mato
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 10663 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.