BalkanHome

1+1 Apartment for sale at the Beach, Durrës - €110,000

€110,000€2,000/sq m
Original price: €110,000

Durrës, Albania

Apartment for sale

Area55 sq m
Certificate StatusHas Certificate
Number of rooms2
Floor6
ConditionReady
MarketSecondary

Additional features

Elevator

Description

Ky apartament 1+1 i ofruar për shitje ndodhet në zonën e Plazhit në Durrës dhe ofron një sipërfaqe totale prej 55 m². • Sipërfaqe neto 47 m² • Sipërfaqe bruto 55 m² • 1 dhomë gjumi • 1 tualet • I përshtatshëm për banim ose investim • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personMarjol Prifti
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 1039 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.