BalkanHome

Shitet Apartament Luxury 4+1+2+Verandë+Pishinë+Post Parkimi, Kopshti Botanik,Tiranë

€790,000€3,591/sq m
Original price: €790,000

KOPSHTI BOTANIK, Farkë, Albania

Apartment for sale

Area220 sq m
Number of rooms5
Floor1
ConditionUnder construction
MarketPrimary

Additional features

Elevator

Equipment

Furniture

Description

Në një nga zonat më të qeta dhe elitare të Tiranës, pranë Kopshtit Botanik dhe Xhamise, ofrohet për shitje një apartament unik 4+1+2 me verandë private dhe ambiente relaksuese të nivelit më të lartë. Të dhënat kryesore • Sipërfaqe bruto: 220 m² • Sipërfaqe neto: 175.6 m² • Sipërfaqe verandë: 100 m² • Kati: 1 • Post parkimi • Ndërtim i ri • Orientimi: Lindje – Perëndim – Veri Organizimi i brendshëm • Ambient ndenjeje i bollshëm me dalje në verandë • Kuzhinë moderne • 4 dhoma gjumi të mirëorganizuara • 2 tualete • Gardërobë e dedikuar Karakteristikat e veçanta • Pishinë private në verandë • Jacuzzi • Sauna • Palestër • Mobilim dhe investim total me cilësi të lartë • Rezidencë e mbrojtur me kamera sigurie 24/7 • Pamje fantastike dhe shumë dritë natyrale gjatë gjithë ditës • Akses i shpejtë në unazë dhe zona të gjelbra përreth Apartamenti përfaqëson një standard të lartë jetese dhe është ideal për ata që kërkojnë luks, privatësi dhe qetësi në zemër të natyrës. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personHenri Tusku
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 10302 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.