BalkanHome

Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate, Tirane

€290,000€2,479/sq m
Original price: €290,000

LIQENI I THATE, Farkë, Albania

Apartment for sale

Area117 sq m
Number of rooms4

Description

Disponojme Apartament per Shitje 3+1+2, tek Liqeni i Thate Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit neto : 117 m2 • Kati i 1 Organizimi: • Ambjent ndenje • Ambient gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone Cilesime te tjera: • Totalisht i investuar • Sistem kondicionimi • Ashencor • Me dokumentacion te rregullt hipotekor • Zone e aksesueshme dhe e preferuar Per ta vizituar na kontaktoni!

Advertiser

Advertiser typeAgent
Contact personAlbjon Heqimaj
Email••••••••••••••••••
Phone ••••••••••••••
ID: 10288 Report

Ask about this listing

Your details will be shared with the advertiser so they can respond to your enquiry.